3. apríla 2013

Review - Max Factor

Dnes som si pre vás pripravila recenziu na make-up od značky Max Factor, ktorý mi veľmi vyhovuje a som s ním spokojná, o čom svedčí aj fakt, že momentálne mám už tretie balenie. :)

Oficiálny popis: Max Factor Smooth Effect tekutý make-up

Predstavuje inováciu v ponuke make-upov so stredným až intenzívnym krytím pre hladký a rovnomerný efekt, ktorý je dôležitým základom každého líčenia. Tajomstvo hladkého a rovnomerného efektu spočíva v zložení, ktoré obsahuje zvlhčujúce zložky pre hydratáciu, obnovu zdravého objemu a vyhladenie povrchu pleti. Zároveň obsahuje nepriehľadné pigmenty, ktoré pomáhajú zamaskovať chybičky krásy, ako rozšírené póry a vyrážky, vytvárajú jednotný tón a hebký povrch, výsledkom čoho je zdravý svieži vzhľad.Je vhodný aj pre citlivú a aknóznu pleť. Neupcháva póry a je bez obsahu oleja.

Môj názor:

Výhody
Veľkou výhodou tohto make-upu je intenzita jeho krycej schopnosti, ak chceme len zjednotiť tón pleti, tak použijeme jednu vrstvu a ak máme obdobie väčších nedokonalostí, tak si dáme dve vrstvy, pričom pleť vyzerá stále prirodzene. Nájdeme ho v piatich odtieňoch, najsvetlejšie odtiene vyhovujú svetlým typom pokožky, čo môže byť u iných make-upov problém, pretože aj tie najsvetlejšie, bývajú niekedy tmavé.
Ja mám svetlý typ pleti, takže používam prvé dva svetlé odtiene a pekne sa prispôsobia mojej pleti. Je to zmatňujúci make-up, ale samozrejme používam taktiež púder a počas dňa sa prepúdrujem. Má tekutejšiu konzistenciu, ale o to sa lepšie nanáša. Aplikuje sa stláčaním tuby, takže si každý vytlačí len množstvo, ktoré potrebuje. Otvor nie je veľký, ako môžete vidieť na obrázku, tým pádom sa nestáva, aby vám vytieklo väčšie nepotrebné množstvo. Balenie je výhodné aj na cestovanie, pretože je veľmi ľahké oproti skleneným fľaštičkám.

Nevýhody
Jedinou nevýhodou je to, že tento make-up neobsahuje ochranný faktor.  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára